OWK Logo

Korfbalvereniging OWK

KORFBALLEN DOEN WE SAMEN


ONZE CLUB

Missie & Visie

Onze missie en visie is een leidraad bij alles wat er binnen onze vereniging gebeurd en georganiseerd wordt.

Met behulp van onze missie geven wij aan waarvoor wij staan, wat ons bestaansrecht is, welke normen en waarden hebben we en welke overtuigingen ons motiveren.

In onze visie proberen we onze missie concrete handen en voeten te geven. We geven aan wat we graag willen bereiken en wat hiervoor onze kernwaarden zijn.

 Missie

 KORFBALLEN DOEN WE SAMEN!

Korfbalvereniging OWK wil een verantwoorde sportaanbieder zijn in Oostwold en haar directe omgeving. Het uitgangspunt is om iedereen korfbal te bieden op zijn/haar eigen niveau, zowel gericht op prestatie als op recreatief gebied. Hierbij gaan plezier en prestatie hand in hand.  

 

 Visie

OWK wil een stabiele groeiende vereniging zijn die opgebouwd is met een goede verhouding tussen jeugd en senioren. Daar waar nodig, zal OWK actief de samenwerking zoeken met omliggende verenigingen om tevens de missie te waarborgen. Een centrale plaats binnen de vereniging is weggelegd voor vrijwilligers, waarbij het uitgangspunt is dat ieder lid een vrijwilligerstaak uitvoert.

 

 Speerpunten

  • Groei
  • Een veilige en sportieve omgeving en waardering voor elkaar
  • Plezier

Afdrukken