Oranje, Noord & Groningen 2019
Voor het het jaar 2019 heeft OWK diverse jeugdleden opgeven voor de Groninger en Noordelijke selecties
De volgende OWK-ers en combi spelers hebben aangetreden in de eerste selectieronden:
-
Ilse Bovenvoor Noord U17 (Selectielid)
-
Madelon Keun voor RTC Groningen U15 (Combi B1)
-
Iris va Loo voor RTC Groningen U15 (Combi B2)
- Jun Batteram voor RTC Groningen U13 (Combi D2)
- Nevada Dijkhuizen voor RTC Groningen U13 (Combi D2)
- Robin Hoexum voor RTC Groningen U13 (Combi D2)
- Thomas de Wert voor RTC Groningen U13 (Combi D2)
- Tessa Lap is in oktober 2018 weer uitgenodigd voor de voorselecties voor Oranje. ditmaal Oranje U19, eind december is zij gekozen als vaste waarde voor Oranje U19.
Ook Sparta heeft combispelers aangemeld:
Spartanen Rubin Koopman (Combi C1), Michiel Kuiper (Combi C1) en Nathan Veenhuizen(Combi D1) zijn opgegeven voor de voorselectie van RTC Groningen U13.
Marit Kant (Combi A1) is geselecteerd voor de selecties van Noord U17.
Ook Rodenburg heeft combispelers aangemeld:
Marit Vonk (Combi D1) en Florian Wieland (Combi C2) voor de RTC Groningen U13 en voor RTC Groningen U15 Sem Visser (Combi C1)
Selectieprogramma Groningen, Noord en Oranje |
||||||
Datum |
Tijd | Team |
Spelers |
Toelichting | Locatie | Resultaat |
woe. 26 sept. 2018 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Tessa ontvangt uitnodiging selecties Oranje U19 |
Tessa Lap door naar 1e selectieronde Oranje U19 |
||
ma. 1 okt. 2018 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Eerste selectieronde voor Oranje U19 met onderlinge oefenwedstrijden |
Zeist |
√ |
|
woe. 3 okt. 2018 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Tessa ontvangt bericht dat zij door is naar tweede selectieronde voor Oranje U19 |
Tessa Lap door naar 2e selectieronde Oranje U19 |
||
ma. 8 okt. 2018 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Tweede selectieronde voor Oranje U19 met onderlinge oefenwedstrijden |
Zeist |
√ |
|
ma. 15 okt. 2018 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Derde selectieronde voor Oranje U19 met onderlinge oefenwedstrijden |
Zeist |
√ |
|
din. 23 okt. 2018 |
Noord U19 |
Tessa Lap |
RTC Selectie Toernooi U19 Tevens bekendmaking voorselectie Oranje U19 2019 |
Dordrecht |
Tessa Lap is door naar voorlopige selectie Oranje U19 |
|
ma. 29 okt 2018 |
RTC teams |
Selecties 2019 |
Selectie opgaven zijn gedaan en de eerste data voor de voorselecties 2019 rollen binnen. |
|||
woe. 31 okt. 2018 |
17:30 |
RTC Groningen U13 |
OWK-ers en combispelers
Spartanen en combispelers
Rodenburgers en combispeers:
|
Voorselectie training Groningen U13 |
Rodenburghal te Leek |
√ |
ma. 5 nov. 2018 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Training Oranje u19
|
Zeist |
√ |
|
ma. 12 nov. 2018 |
15:30 - 17:00 18:30 - 19:30 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Eerste training voorlopige Oranje u19
|
Zeist |
√ |
woe.14 nov. 2018 |
17:30 |
RTC Groningen U13 |
OWK-ers en combispelers
Spartanen en combispelers
Rodenburgers en combispeers:
|
Voorselectie Groningen U12 en Selectie extra toevoeging Groningen U13 2018 (Drie spelers die meededen zij gekozen U13 Groningen 2018 aan te vullen voor de Challenge 2018) |
Rodenburghal te Leek |
Robin Hoexum is o.a. gekozen en zal vanaf heden meetrainen en deelnemen aan de Challenge 2018 in Rotterdam |
ma. 19 nov. 2018 |
16:00 - 17:30 19:90 - 20:30 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Tweede training voorlopige Oranje u19 |
Zeist |
√ |
ma. 26 nov. 2018 |
16:00 - 17:30 19:90 - 20:30 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Derde training voorlopige Oranje u19 |
Zeist |
√ |
woe. 28 nov. 2018 |
17:30 |
RTC Groningen U13 |
OWK-ers en combispelers
Spartanen en combispelers
Rodenburgers en combispeers:
|
Training voorselectie Groningen U12 |
Rodenburghal te Leek |
√ |
woe. 19 dec. 2018 |
17:30 |
RTC Groningen U13 |
OWK-ers en combispelers
Spartanen en combispelers
Rodenburgers en combispelers:
|
Training voorselectie Groningen U13 |
Rodenburghal te Leek |
√ |
vrij. 28 dec. 2018 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Uitslag definitieve Oranje U19 na Challenge in Rotterdam met Noord U19 |
Rotterdam |
√ link nog verslag en fotos |
|
ma. 7 januari 2019 |
15:30 - > 21:00 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Oranje U19 Training en voorlichting |
Zeist |
√ |
ma. 14 januari 2019 |
21:00 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Oefenwedstrijd Groen Geel - Oranje U10 met Tessa Lap |
Wormer |
|
ma. 14 januari 2019 |
19:30 - 21:00 |
Noord U17 |
OWK-ers: Ilse de Vries Spartaan en combispeler: Marit Kant |
Eerste training/selectiewedstrijd voor RTC Noord U17 |
Sportstad Heerenveen |
|
woe 16 jan. 2019 |
RTC Groningen U13
|
OWK-ers en combispelers
Spartanen en combispelers
Rodenburgers en combispeers:
|
Training voorselectie Groningen U13 |
Rodenburghal te Leek |
|
|
ma. 21 januari 2019 |
18:30 > 20:00 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Training Oranje U19 |
Zeist |
|
ma. 21 januari 2019 |
RTC Groningen U15 |
Madelon Keun |
Madelon trekt zich terug voor de selecties | |||
woe 23 jan. 2019 |
RTC Groningen U15 |
OWK-ers en combispelers
|
1e selectieronde Voorselectie Groningen U15 |
|||
ma. 28 januari 2019 |
18:00 > 19:30 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Training Oranje U19 |
Zeist |
|
ma. 4 februari 2019 |
16:30 > 17:00 + 9:30 >21:00 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Training Oranje U19 |
Zeist |
|
ma. 11 februari 2019 |
volgt |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Oranje U19 het land in |
Divers |
|
zon. 24 > din. 26-2-2019 |
3 dagen |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Stage Oranje U19 |
3 dagen, plaats nog onbekend |
|
ma. 4 maart 2019 |
16:30 > 17:00 + 9:30 >21:00 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Training Oranje U19 |
Zeist |
|
ma. 25 maart 2019 |
18:00 > 19:30 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Training Oranje U19 |
Zeist |
|
17 t/m 22 april 2019 |
volgt |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
U19 KWC Leeuwarden |
Leeuwarden |
|
ma. 13 mei 2019 |
18:00 > 19:30 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Training Oranje U19 |
Zeist |
|
ma. 20 mei 2019 |
18:30 > 20:00 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Training Oranje U19 |
Zeist |
|
ma. 27 mei 2019 |
18:30 > 20:00 |
Oranje U19 |
Tessa Lap |
Training Oranje U1 |
Zeist |
|
4 t/m 7 juli 2019 Pasen |
volgt |
Oranje U19
|
Tessa Lap
|
Stage Duitsland
|
Duitsland |
Alle data zijn zover bekend opgenomen in de OWK agenda op deze site.