OWK Logo

Korfbalvereniging OWK

KORFBALLEN DOEN WE SAMEN


ONZE CLUB

Foto's & Video's eerdere seizoenen

Inmiddels heeft OWK al een vol archief met foto's en video's van de verschillende seizoenen en activiteiten, maar het blijft belangrijk ook voor de lopende seizoenen zoveel mogelijk te verzamelen. Dus zijn er foto's gemaakt of video's opgenomen, stuur deze dan per www.wetransfer of via de wetranfer app door naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

De zolder of computer aan het opruimen? Laat het dan even weten want we kunnen ook oude documenten, foto's en video's nog heel goed gebruiken!

Alle foto's van voorgaande seizoenen zijn niet allemaal meer opgenomen op de site maar een groot deel kan nog steeds bekeken worden via de onderstaande links.

 

 Foto's, video's en links naar externe multimedia seizoen 2018 - 2019

 Link

Omschrijving Datum
Kampioenswedstrijd Combi D1 tegen Nic D1 maandag 17 juni 2019
Seizoensafsluiting OWK 123 met afscheid spelers zondag 16 juni 2019
Foto's laatste selectiewedstrijden OWK 1 - Antilopen 1 en OWK 2 - de Meeuwen 2 door Jolanda Lap zaterdag 15 juni 2019
Foto's afsluitende kaboutertraining zaterdag 15 juni 2019
  Foto's Casino Night door Geert Gremmer (volwassenen) en Jolanda Lap en Swanny Kremer (kids) vrijdag 31 mei 2019
   Foto's Maartje Wieldraaijer Nic. 4 - OWK 2 en Nic. 1 - OWK 1  zondag 2 juni 2019

 geluid

Foto's en geluidfragment interview Tessa Lap en Annelies Schuitema Omroep Westerkwartier zaterdag 5 januari 2019

 geluid

Geluidfragment interview Tessa Lap Radio Noord woensdag 2 januari 2019
Foto's actiefotografie Huldiging en bekendmakingen Korfbal Challenge zondag 30 december 2018
Foto's sportfotograaf Winanda van Zwamen Groningen U13 - Oosten U13 zondag 30 december 2018
Foto's sportfotograaf Wim de Bruijne Midden Nederland U13 - Groningen U13 zondag 30 december 2018
Foto's sportfotograaf Wim de Bruijne Drenthe U13 - Groningen U13 zondag 30 december 2018
  Korfball Challenge Dag 3 Groningen U13 met Jun Batteram, Robin Hoexum, Rozemarijn Feenstra, Rubin Koopman en Michiel Kuiper zondag 30 december 2018
Foto's actiefotografie Noord U19 - England U19 zaterdag 29 december 2018
  Korfball Challenge Dag 2 & 3 Noord U19 met Tessa Lap zaterdag 29 en zondag 30 december 2018
  Korfball Challenge Dag 1 Groningen U15 met Marit Kant en Jorien Postma vrijdag 28 december 2018
  Ouder Kind Training Combi B jeugdteams donderdag 1 november 2018
  Spellenavond zaterdag 13 oktober 2018
  Fotosessie selectie 123 dinsdag 25 september 2018
   Seizoensopening zaterdag 15 september 2018
  Opening Kaboutersport tijdens Dorpsfeest zaterdag 1 september 2018
   Selectie Trainingsweekend vrijdag 24 t/m zondag 26 augustus 2018
     

 

 Foto's, video's en links naar externe multimedia seizoen 2017 - 2018

 Link

Omschrijving Datum
Combi B1 en B3 beachkorfballen bij Zunobri 10 juli 2018
KWS U17 in Eindhoven 22 t/m 23 juni 2018
OWK A1 evenement, afsluiting juniorentijd, foto's Fred Lenting 9 juni 2018
OWK D1 evenement Cnossen, foto's Jan Batteram 9 juni 2018
Teamfoto's 23ste Nienhuis Sport Korfbaljeugdtoernooi van OWK 9 juni 2018
23ste Nienhuis Sport Korfbaljeugdtoernooi van OWK (excl teamfoto's) deze volgen nog 9 juni 2018
Sfeerimpressie van kennismakingstraining Combi A Junioren C Aspiranten en D Pupillen 2018-2019 7 juni 2018
Sfeerimpressie van kennismakingstraining Combi B Aspiranten 2018-2019 5 juni 2018
ZKC'19 2 - OWK 2, Foto's Jolanda Lap 3 juni 2018
Mid Fryslan 1 - OWK 1, Foto's Jolanda Lap 2 juni 2018
Drachten B2 - Combi B1 2 juni 2018
Noordenveld C2 - Combi C2 2 juni 2018
OWK 1 - ZKV 1, Foto's Jolanda Lap 27 mei 2018
OWK A1 - Hoogkerk /Nic A1, Foto's Jolanda Lap 26 mei 2018
Kampioenswedstrijd: Combi B1 - VZK / Donkerbroek B1 26 mei 2018

Halve Finale AP Buitenbeker: Flamingo's 1 - OWK 2, Foto's Jolanda Lap

15 mei 2018

Kampioenswedstrijd: OWK 2 - Mid Fryslan 4, Foto's Jolanda Lap

12 mei 2018
OWK 1 - De Hoeve 1, Foto's Jolanda Lap 12 mei 2018
LDODK A2 - OWK A1, Foto's Jolanda Lap 12 mei 2018
Noordenveld B1 - Combi B1 12 mei 2018
U13 RTC Toernooi met Jun Batteram en Sem Visser in Nijverdal 10 mei 2018

U15 RTC Toernooi met Marit Kant en Jorien Postma in Eindhoven

10 mei 2018
Foto's sportfotograaf Wim de Bruijne Zuid U15 - Groningen U15 10 mei 2018
Foto's sportfotograaf Wim de Bruijne Friesland U15 - Groningen U15 10 mei 2018
Foto's sportfotograaf Wim de Bruijne Groningen U15- Zuid U15 10 mei 2018
Foto's sportfotograaf Wim de Bruijne Groningen U15- Dordrecht U15 10 mei 2018
Drachten A2 - OWK A1 28 april 2018
Hoogkerk 3 - OWK 2 22 april 2018
Heerenveen 1 - OWK 1 21 april 2018
Invicta Frigro A1 - OWK A1 21 april 2018

Koningsdag Gavelander met OWK onderdeel

20 april 2018

OWK D1 - Altijd Kwiek D1

14 april 2018

Ouder kind Training OWK D1

16 maart 2018

Compilatie van de Week van het Sportplezier bij Korfbalvereniging OWK.

5 t/ 11 maart 2018

Stage Oranje U17 met OWK-er Tessa Lap in Londen

 Youtube video van de oefenwedstrijden op donderdagavond 22 februari van Jerram Dawes

21 februari t/m 2018
Mobielfoto's OWK D1 - Altijd Kwiek D1 17 februari 2018

Mobielfoto's Des D1 - OWK D1 10 februari 2018
Mobielfoto's Noordenveld D1 - OWK D1 20 januari 2018
Mobielfoto's oefenwedstrijd OWK 1 - Drachten 1 2 januari 2018

Mobielfoto's oefenwedstrijd OWK 2 - Drachten 2

2 januari 2018
RTC Groningen U15 tijdens eindejaarstoernooi Dordrecht 2 januari 2018
RTC Groningen U13 tijdens eindejaarstoernooi Dordrecht 2 januari 2018
Oliebollen actie en gezellige ochtend / middag 30-31 december 2017
Korfball Challenge met Tessa Lap en Sicco Koopmans Noord U17 en bekendmaking Oranje U17 27-28 december 2017
Altijd Kwiek D1 - OWK D1 foto's Inge Doddema 16 december 2017
en video's Laatste Kaboutersport 2017 o.b.v. kv OWK 16 december 2017
SCO 3 - OWK 2, fotograaf Chris Biemold 19 november 2017
Wit Blauw 1 - OWK 1, fotograaf Chris Biemold 18 november 2017
OWK 1 - Mid Fryslan 1, fotograaf Chris Biemold 12 november 2017
OWK 2 - Mid Fryslan 2, fotograaf Chris Biemold 12 november 2017
OWK D1 - TFS D1 14 oktober 2017
Teamuitje Combi C1, Halloween in Drouwenerzand 14 oktober 2017
Combiteam C1 kampioen tegen OKO 10 oktober 2017
Combiteam B1 kampioen tegen Noordenveld 7 oktober 2017
Kaboutersport tijdens dorpsfeest Oostwold 2 september 2017

Clinic Oranje bij Sparta Zevenhuizen met deelname van combiteams O-R-S

1 september 2017

B-ers

C-ers

1e trainingen combiteams O-R-S: B1, B2, B3 en C1 en C2

Foto's B-ers Ineke Bergsma

Foto's C-ers mobiel

21 augustus 2017
volgt Trainingsweekend selectie en OWK A1 18 t/m 20 augustus 2017
Vriendschappelijk toernooi te Leek: de Franse Slag - Gaveboules 1 augustus 2017
volgt Gamma Racing Day 5-6 augustus 2017

 

 Foto's, video's en links naar externe multimedia eerdere seizoenen

 Link

Omschrijving Datum
2016-2017
volgt TT Assen 23 t/m 25 juni 2017
Oefenwedstrijden Combiteams O-R-S B1, B2, B3 11 juli 2017
Chillen afsluiting OWK A1 8 juli 2017
Samensmelting spel combiteams O-R-S Levend Cluedo 8 juli 2017
Beachkorfbaltoenrooi Rodenburghal 6 juli 2017
Afsluiting OWK/ODA D1 en C1  20 juni 2017
70 jaar OWK, overige activiteiten jubileum 17 juni 2017
Prijswinnaars 22ste Nienhuissport jeugdkorfbaltoernooi 17 juni 2017
22ste Nienhuissport jeugdkorfbaltoernooi, 70 jarig jubileum 17 juni 2017
Altena Voetbaltoernooi deelname OWK team 13 juni 2017
Afsluiting seizoen selectie / OWK 3 11 juni 2017
2e combitraining O-R-S 8 juni 2017
Finale AP Buitenbeker en winnaar OWK 2 7 juni 2017
1e combitraining O-R-S 6 juni 2017
OWK/ODA D1 en Vaders 30 mei 2017
Jeugdevenement OWK E1, kraak de code 28 mei 2017
Afscheid nemend OWK 3, Herman Siebers 28 mei 2017
Waterpoort 1 - OWK 1, afscheid stoppende leden en kader 27 mei 2017
DOS Kampen 3 - OWK 2, afscheid stoppende leden en kader 27 mei 2017
Laatste training OWK E1 26 mei 2017
OWK 3 - OKO 3, afscheid stoppende leden 22 mei 2017
OWK 1 - Apollo 1, OWK Kampioen 1e klasse veld 21 mei 2017
OWK 2 - Apollo 2 21 mei 2017
OWK/ODA C1 - Nic C2 20 mei 2017
Wez handich/DOW 1 - OWK 1 14 mei 2017
Wez handich/DOW 2 - OWK 2 14 mei 2017
AVO C2 - OWK/ODA C1 13 mei 2017
 OWK tijdens Koningsspelen SWS de Gavelander Oostwold 21 april 2017
Kwartfinale AP Buitenbeker: Rodenburg 2 - OWK 2 18 april 2017
KIOS 1 - OWK 1 16 april 2017
KIOS 2 - OWK 2 16 april 2017
U19 KWC met RTC Noord U19: Dylan Noordhof en trainer Michel Daling 14 t/m 16 april 2017
OWK 1 - Synergo 1 9 april 2017
OWK 2 - Synergo 2 9 april 2017
OWK 3 - CB 2 9 april 2017
KIOS 1 - OWK 1 12 maart 2017
OWK 2 kampioen, promotie naar reserve 1e klasse 12 maart 2017
OWK 1 kampioen, promotie naar overgangsklasse 5 maart 2017
OWK 2 - Phoenix 3 5 maart 2017
OWK 2 - Phoenix 3 5 maart 2017
OWK 3 - OKO 2  5 maart 2017
OWK/ODA C1 kampioen 4 maart 2017
OWK/ODA D1 kampioen 4 maart 2017
OWK E1 kampioen 4 maart 2017
Spandoeken maken OWK E1 Combi D1 en vriendjes en vriendinnetjes 1 maart 2017
Oranje U17 in Engeland met Tessa lap 22 t/m 25 februari 2016
Apollo 1 - OWK 1, Fred horst 12 februari 2017
Kabouterevenement 28 januari 2017
Harkema D2 - OWK/ODA D1 26 december 2016
Pelikaan S 1 traint mee met selectie kv OWK 11 oktober 2016
Korfbalganzenbord OWK/ODA D1 en C1 11 oktober 2016
OWK E1 kampioen 8 oktober 2016
OWK/ODA D1 kampioen 8 oktober 2016
OWK/ODA C1 kampioen 8 oktober 016
OWK 1 - Wez handich / DOW 1 2 oktober 2016
OWK 2 - Wez handich / DOW 2 2 oktober 2016
OWK 3 - Rodenburg 2 2 oktober 2016
ZKC'19 1 - OWK 1 25 september 2016
ZKC'19 2 - OWK 2 25 september 2016
OWK 1 - KIOS 1 18 september 2016
OWK 2 - KIOS 2 18 september 2016
OWK 3 - SIOS 2 18 september 2016
LDODK A2 - OWK A1 17 september 2016
Nic D1 - OWK/ODA D1 17 september 2016
Rodenburg C1 - OWK/ODA C1 17 september 2016
Noordenveld E1 - OWK E1 17 september 2016
Kabouterinstuif OWK 17 september 2016
Beker: OWK A1 - DTS A1 15 september 2016
Bezoek Koning aan Oostwold met OWK o.a. aan stamtafel 14 september 2016
Kilometerdiner Selectie 10 september 2016
Oefenwedstrijd Ritola 1,2 - OWK 1, 2 29 augustus 2016
21ste Nienhuissport Jeugdkorfbaltoernooi 27 augustus 2016
Mikey Sachs lezing en workshop 26 augustus 2016
Up North 2016 20 augustus 2016
Up North 2016 foto's Wouter Wagemaker 20 augustus 2016
Korfbalstarsweekend 19 t/m 21 augustus 2016
Eerste selectietraining 9 augustus 2016
Selectieweekend 12 t/m 14 augustus 2016
Eerdere data en seizoenen
Tweede TT dag met 32 vrijwilligers 26 juni 2016
Uitje combiteams OWK/ODA C1 en D1 25 juni 2016
Eerste TT Dag met zeven vrijwilligers 25 juni 2016
DPT U17 en U13 met OWK-ers 17 - 18 juni 2016
HKT 17 juni 2016
OWK Familiedag 12 juni 2016
OWK Kamp 10-12 juni 2016
Kaboutersport OWK, laatste van het seizoen 4 juni 2016
Laatste wedstrijd van seizoen OWK E1 28 mei 2016
Brainstorm de toekomst van OWK 18 mei 2016
Vriendschappelijke wedstrijd Gaveboules - Goede Worp Zevenhuizen 18 mei 2016
OWK E1 afscheid Koen de Vries en Trainer Astrid Hoetjer  15 mei 2016
Workshop Jan Sjouke van den Bos met selectietrainers Groningen en Noord 9 mei 2016
Euregiotoernooi: Noord U15 met Tessa Lap en coach Sicco Koopmans 5 mei 2016
Lintjo toernooi: U17 Groningen met Joost Mellema en Dylan Noordhof 5 mei 2016
ZKC'19 1 - OWK 1 3 april 2016
ZKC'19 2 - OWK 2 3 april 2016
Jeugdevenement OWK E1 Hip Hop en Grafitty 16 januari 2016
OWK 1 - Mid Fryslan 1 13 september 2015
OWK 2 - TFS 2 13 september 2015
OWK E1 - SDO E2 12 september 2015
OWK/ODA D1 - ROG D2 12 september 2015
OWK/ODA C1 - ROG C1 12 september 2015
Wez Handich/DOW 1 - OWK 1 6 september 2015
Wez Handich/DOW 2 - OWK 2 6 september 2015
DOW/Wez Handich 3 - OWK 3 6 september 2015
2de Jeu de Boules Toernooi tijdens dorpsfeest Oostwold 4 september 2015
Inloop Jeu de Boules 1 september 2015
Gaveboules training 26 augustus 2015
20ste Jeugdkorfbaltoernooi 22 augustus 2015
Jeu de Boules training 12 augustus 2015
Jeu de Boules training 15 juli 2015
Jeu de Boules training 1 juli 2015
Sportochtend SWS de Gaveborg 30 juni 2015
TT Assen 27 juni 2015
Ik hou van ODA/OWK 25 juni 2015
DPT SCO 20 juni 2015
DPT Heerenveen, Groningen A met Sjoerd Mekkes 19 juni 2015
Familiedag OWK 13 juni 2015
OWK F1 training met water 5 juni 2015
Inloopavond Jeu de Boules 4 juni 2015
Inloopochtend Jeu de Boules 4 juni 2015
Rodenburg 3 - OWK 3 29 mei 2015
Ouder kind training D en E pupillen 29 mei 2015
Afsluitende training D en E pupillen 26 mei 2015
Spellenavond OWK 22 mei 2015
OWK/Zunobri MW 1 - Joure MW 1 afscheid Cons de Mol 20 mei 2015
OWK/ODA D1 - OKO D1 16 mei 2015
OWK/ODA E1 - NQL E2 16 mei 2015
Euregio toernooi met Noord U14 14 mei 2015
Lintjo toernooi met Groningen U16 en DIO 14 mei 2015
B1 kampioen FB fotos 9 mei 2015
B1 kampioen veld voorjaar 9 mei 2015
RTC Noord U14 toernooi 27 april 2015
OWK F1 - Drachten F1 25 april 2015
OWK B1- de Pein B1 25 april 2015
Noord U14 - Groningen B oefenwedstrijd 21 april 2015
HKT 2015 2 april 2015
OWK 1 - AVO 1 19 april 2015
Jeugdevenement B-ers 21 maart 2015
OWK B1 - Hoogkerk B1 18 maart 2015
OWK 1 - Rodenburg 1 8 maart 2015
E1 en D1 Gourmet en Spellenavond 7 maart 2015
Kampioenswedstrijd OWK B1 7 maart 2015
Circusworkshop OWK F1 7 maart 2015
Toneel combiteams OWK/ODA D1 en E1 8 februari 2015
Kampioensdag EKC 2000 7 februari 2015
Kampioenswedstrijd OWK 1 7 februari 2015

Kampioensdag EKC 2000 1 - OWK 1

7 februari 2015

Selectietraining

3 februari 2015

OWK 2 - Wez Handich 2

1 februari 2015

Training B1

30 januari 2015

Overleg tijdens training

30 januari 2015

Wedstrijd OWK 1

24 januari 2015

Ik Hou van OWK

23 januari 2015
Mijn Album kv OWK

Online selectie van foto's 2014

2014

Korfbalchallenge

30 december 2014

1e Jeu de Boules toernooi tijdens dorpsfeest Oostwold

29 augustus 2014
Inloopavond Jeu de Boules 27 augustus 2014
Inloopochtend Jeu de Boules 27 augustus 2014
Mijn Album kv OWK

Online selectie van foto's 2013

2013

Kroonappel voor Gaveborg

18 april 2013
Mijn Album kv OWK

Online selectie van foto's 2012

2012
Mijn Album kv OWK en Mijn Album kv OWK

Online selectie van foto's 2011

2011
Mijn Album kv OWK

Online selectie van foto's 2010

2010

Uitreiking kern met pit (Gaveborg)

6 april 2007

Afdrukken